Úvod > Affiliate program

Affiliate program Keramika pro domov

Líbí se vám výrobky z atelieru Keramika pro domov a doporučili byste je ostatním? Staňte se mým affiliate partnerem a získejte 10% provizi z každé objednávky, která vznikne na základě vašeho doporučení.

Co je affiliate program

Affiliate program, neboli provizní systém, je velmi oblíbený a jednoduchý způsob propagace. Funguje mezi dvěma stranami: na straně jedné stojí e-shop, který má své výrobky, na straně druhé stojí partneři, kteří tento e-shop propagují. 

Partnerem může být každý, kdo se pohybuje na internetu a má síť svých posluchačů, např.: 

 • spokojený zákazník nebo fanoušek atelieru, který prostřednictvím sociální sítě (Facebook, Twitter apod.), e-mailu, nebo vlastních stránek doporučí výrobky svým přátelům, 
 • majitel blogu (magazínu apod.), který zveřejní článek o určitém výrobku, nebo atelieru jako takovém,
 • majitel nebo člen Facebookové skupiny, kterou by výrobky mohly zajímat,
 • marketingový specialista propagující výrobky prostřednictvím PPC reklamy, vlastního webu apod.

Partnerem může být podnikatel i nepodnikatel.

Jak se stát partnerem a získávat provize

Partnerem se tedy může stát každý, koho výrobky z atelieru oslovily, kdo chce pomoci s jejich propagací a kdo bude potěšený, když za své úsilí dostane finanční odměnu.

Stát se partnerem je velmi jednoduché a nestojí to nic než pár minut času: stačí se zaregistrovat do mého programu, který běží na adrese www.partneri.keramika-dum.cz na systému AffilBox. Jakmile se zaregistrujete, přijde mi oznámení, vaši registraci schválím a vy získáte plný přístup do systému

V systému uvidíte svůj identifikační kód, který přidáte na konec každého svého odkazu - toto je velmi důležité. Díky tomuto jedinečnému kódu systém rozpozná každého uživatele, který na e-shop přijde z vašeho odkazu. Pokud tento uživatel na e-shopu nakoupí, systém vám z tohoto nákupu připíše 10% provizi. Je to jednoduché.

V systému vždy vidíte, kolik návštěvníků jste svými odkazy na e-shop přivedli, kolik z nich nakoupilo a jaká je výše vaší odměny. Systém je velmi jednoduchý, intuitivní a zorientuje se v něm každý. 

Co mám nachystáno pro své affiliate partnery

 • Z každé objednávky provedené přes váš odkaz dostanete 10% provizi.
 • Dostáváte provizi i za nákupy, které provedli členové rodiny, vaši známí apod.
 • 60 dní cookies - provize je vyplácena za nákupy, které proběhnou i za 60 dní od posledního prokliku z vašeho odkazu na e-shop.
 • Reklamní prostředky - povoleny jsou všechny formy propagace včetně PPC reklamy. Není povolena propagace přes cashbackové a slevové portály.
 • Předchystané bannery - ke své propagaci můžete využít několik sad bannerů, které jsou pro vás nachystané v affiliate programu. Každý měsíc si můžete vyžádat až 3 sady bannerů na vaše přání.
 • Odměny pro partnery - každý partner, který se v jednom měsíci zasadí o prodej zboží za 3.000 Kč a více, je zařazen do slosování o keramický dárek z dílny.
 • Jednoduchý a přehledný systém - affiliate program je postaven na systému Affilbox, v němž velmi jednoduše a rychle najdete všechny potřebné informace o stavu vaší propagace a výši provizí. Systém je velmi intuitivní.

Vyplácení provizí

Odměna je vyplácena jednou měsíčně každému partnerovi, který v daném období dosáhne provize alespoň 100 Kč. Provize jsou připsány za dokončené a zaplacené objednávky.

Způsob vyplácení provizí se liší podle toho, zda je Affiliate partner podnikatel či nikoliv:

 • podnikatel - vystavuje fakturu na zvolenou výši výplaty provize,
 • nepodnikatel - zasílá žádost na vyplacení zvolené výše výplaty provize.

Bližší informace najdete v Obchodních podmínkách Affiliate programu.