Kachličky do kuchyně


Nemůžete najít kachličky, které by slušely vaší kuchyni? Dopřejte si českou ruční výrobu. Naše kachličky do kuchyně jsou originální, ručně vyráběné a dodají vaší kuchyni lesk - prohřejí ji neopakovatelnou atmosférou.

Měli jste už v nějakém obchodě možnost zadat si pro kachličky do kuchyně své vlastní téma? Tady tuto možnost máte! Kontaktujte nás a sdělte svou představu. Můžete si zvolit jakýkoli rozměr kachliček do kuchyně i větších kachlí, jakoukoli barevnost, jakýkoli motiv - pošleme vám návrh. A pokud si rádi vybíráte z hotového, podívejte se do fotogalerie, která se bude časem rozšiřovat.

Kachličky do kuchyně vyrobené podle Vašeho přání na zakázku můžete vložit jako ozdobu mezi jednoduché jednobarevné kachličky zakoupené v obchodě. Vyhlédli jste si u prodejce kachliček do kuchyně pěkné jednobarevné obložení? Neváhejte a oživte je pár kousky kachliček vyrobených podle Vašeho přání.

 

UPOZORNĚNÍ: Do září 2017 dočasně pozastavena výroba keramiky na zakázku. Na prodej jsou v současné době jen ty výrobky, které jsou ve fotogalerii označeny jako "Dostupné" - keramické hodiny, cedulky na dveře, cedulky jako věšáčky na klíče a na utěrky.

 

Kachličky do kuchyně - fotogalerie

Záznamy: 1 - 10 ze 10

Máte zájem o kachličky do kuchyně? Napište.

Zaujaly vás kachličky do kuchyně? Zanechte komentář.