Úvod > Keramika > Kachličky

KACHLIČKY DO KUCHYNĚ, INTERIÉRU, EXTERIÉRU

S MOTIVEM NA VAŠE PŘÁNÍ

Hledáte kachličky vhodné do kuchyně, jiné místnosti či třeba na zídku na terase? Máte rádi barvy a veselí? Vyberte si originální ručně vyráběné a malované kachličky z atelieru Keramika pro domov. Prohřejí váš domov jedinečnou a příjemnou atmosférou.

Využijte výhody zakázkové výroby a zvolte si pro kachličky svůj vlastní motiv, nakreslím vám návrh a vyrobíme kachličky přímo vaší kuchyni na míru. Inspirujte se ve fotogalerii.

Kachličky do kuchyně vyrobené podle Vašeho přání můžete vložit jako ozdobu mezi jednoduché jednobarevné kachličky zakoupené v jiném obchodě. Vyhlédli jste si u prodejce kachliček do kuchyně pěkné jednobarevné obložení? Oživte je pár kousky kachliček vyrobených podle Vašeho přání. Vyberte si.

KAPACITA VÁNOČNÍCH OBJEDNÁVEK NAPLNĚNA

Milí návštěvníci, kapacita vánočních objednávek se velmi rychle naplnila, a to až do ledna 2021.... Nejbližší termín, kdy bych mohla Vaše kachlíky vyrobit, je únor 2021. Tato časová prodleva mě upřímně mrzí.

Pokud byste i přesto měli o kachlík s únorovým termínem zájem, určitě prosím napište - i na únor už objednávky chodí... Pokud máte kachlík určený jako vánoční dárek, mohu Vám do Vánoc přichystat dárkový poukaz. Text na poukazu můžeme jakkoli obměnit. Je všeobecný, takže by si obdarovaný mohl vymyslet svůj vlastní námět, který mu na cedulku zpracuji. A Vy si tak budete jisti, že se Váš dárek bude opravdu líbit.

Vysoká odolnost

Kachličky odolají mrazům, hodí se i pro venkovní použití.

Jakýkoli rozměr do 40 cm

Vyrobím kachličky specifických rozměrů i tvarů.

Pestrá škála využití

Kachličky vyzdobí kuchyň, koupelnu, krby, terasy, stěny v interiéru i exteriéru.

Reference

"Dobrý den. Kachličky došly v pořádku. Jsou moc hezké. Těším se na kachličky do kuchyně. Děkuju moc.“

Majitelka kachliček do koupelny

se znameními horoskopu