Nástěnné věšáky, háčky a držáky na klíče

Věšáky na klíče slunečnice, růžeNástěnné věšáky a držáky na klíče rozzáří vaši chodbu a přivítají vás i vaše hosty hned u dveří. Také se po únavném dni těšíte domů a nemůžete se dočkat, až otevřete dveře, dýchne na vás teplo a útulno a vy se hned usmějete? Potěší vás barevný nástěnný věšák na klíče - pokaždé, když otevřete dveře.Veselé háčky na klíče vám napoví, že jste konečně doma.

UPOZORNĚNÍ: Dočasně pozastavena výroba keramiky na zakázku. Na prodej jsou v současné době jen ty výrobky, které jsou ve fotogalerii označeny jako "Dostupné" - keramické hodiny, cedulky na dveře, cedulky jako věšáčky na klíče a na utěrky.

Že takový držák na klíče ještě doma nemáte? Jste na správném místě. Můžete vybírat z řady motivů, a pokud nenajdete háčky na klíče s tím správným motivem, využijte výhody ruční tvorby v mé dílně a nechte si vyrobit věšák na klíče jen pro vás s motivem na přání. 

Inspirujte se motivy ve fotogalerii nebo motivy na domovních číslech či věšácích na utěrky a chňapky.

Ve fotogalerii držáků na klíče najdete tři novinky: Věšák na klíče pro cestovatele, držák na klíče pro milovníky rybníků a rybaření a věšák na klíče pro obdivovatele venkova.

Fotogalerie: Nástěnné věšáky, držáky, háčky na klíče

Výhody věšáků na klíče do předsíně

  • Dostanete vždy motiv, který si přejete: chcete na obrázku jiné barvy, jiný prvek, chcete nápis "Vítejte" v jiném jazyce nebo provedení? Nic není problém - vyjdu vám maximálně vstříc.
  • Chcete svůj vlastní motiv, který není v nabídce? Stačí sdělit téma a já vám jej navrhnu a vyrobím.
  • Maximálně vstřícný a osobní přístup - jednáte přímo s výrobcem.
  • Po celou dobu výroby jste stále informováni o stavu vaší objednávky, pošlu vám e-mailem obrázky, jak vypadá váš věšáček na klíče po vymodelování, po výpalu i po naglazování. Až jej budete mít doma, můžete se pochlubit tím, jak se váš věšák na klíče rodil.
  • Podporujete ruční tvorbu a život ručních řemesel.

 

Přejít na Ceník

 

Máte zájem o věšák na klíče? Napište.

Zaujaly vás Věšáky na klíče? Zanechte komentář.