Keramická domovní čísla na fasádu

Keramická domovní čísla oživí fasádu domu

Keramické domovní číslo je první věc, po které pátrá každý návštěvník hledající váš dům. Přivítejte jej úsměvěm ještě než mu otevřete dveře: ukažte mu na fasádě nápadité keramické domovní číslo. Domovní číslo nejen identifikuje váš dům, ale může také charakterizovat vás, jeho obyvatele.

 

UPOZORNĚNÍ: Dočasně pozastavena výroba keramiky na zakázku. Na prodej jsou v současné době jen ty výrobky, které jsou ve fotogalerii označeny jako "Dostupné" - keramické hodiny, cedulky na dveře, cedulky jako věšáčky na klíče a na utěrky.

 

Domovní čísla na fasádu mohou ukazovat:

  • vaše znamení horoskopu
  • nevšední jméno, přezdívku
  • oblíbenou činnost, zvíře, předmět, hobby ad.

 

Výroba keramických domovních čísel na fasádu:

  • Rozměr domovního čísla z keramiky záleží vždy na vás. Standardně vyrábím čísla tak, aby byla z dálky dobře vidět, jejich delší rozměr měří vždy kolem 30 cm.
  • Napište nebo zavolejte a sdělte svou představu. Spolu ji můžeme domyslet. Nakreslím návrh čísla na dům a pošlu vám jej ke schválení.
  • Keramická domovní čísla jsou vyráběna z vysoko pálené šamotové hlíny, jež je vhodná pro celoroční expozici ve venkovním prostředí. Čísla na dům je možno vyrobit v jakékoli velikosti a barevném provedení.

Inspirujte se motivy ve fotogalerii či motivy na cedulkách s věšáky na klíče či na nástěnných hodinách.

Fotogalerie: Keramická domovní čísla na fasádu

Máte zájem o keramické domovní číslo? Napište.

Zaujala vás keramická domovní čísla na fasádu? Zanechte komentář.