Háčky na utěrky, věšák na chňapky - a v kuchyni je veselo!

Háčky na utěrky, věšák na chňapkyUžíváte si chvíle v kuchyni? Milujete okamžiky, kdy si na plotně spokojeně pobublává oběd či chutná večeře, kdy se z trouby line ta báječná vůně pečeného koláče a zákusku? Užíváte si pocit tiché radosti, kdy chystáte hotovou pochoutku na stůl a všichni vaši milovaní se díky ní a vám mohou blahem rozplynout?

UPOZORNĚNÍ: Dočasně pozastavena výroba keramiky na zakázku. Na prodej jsou v současné době jen ty výrobky, které jsou ve fotogalerii označeny jako "Dostupné" - keramické hodiny, cedulky na dveře, cedulky jako věšáčky na klíče a na utěrky.

A co když k té radosti přidáte ještě třešničku na dortu? Vždyť vy jste vládcem své kuchyně a vaše království může mít svůj erb - vaši značku tam, kde odkládáte během vaření své žezlo: originální a ručně zdobené háčky na utěrky a věšáky na chňapky s motivem, který je jenom váš!

Inspirujte se dalšími motivy ve fotogalerii na věšácích na klíče či domovních číslech.
Přibyly v nich novinky.

Fotogalerie: Háčky na utěrky, věšák na chňapky

Výhody háčků na utěrky, věšáků na chňapky z dílny

  • Dostanete vždy motiv, který si přejete: chcete na obrázku jiné barvy, jiný prvek? Nic není problém - vyjdu vám maximálně vstříc.
  • Chcete svůj vlastní motiv, který není v nabídce? Stačí sdělit téma a já vám jej navrhnu a vyrobím.
  • Maximálně vstřícný a osobní přístup - jednáte přímo s výrobcem.
  • Po celou dobu výroby jste stále informováni o stavu vaší objednávky, pošlu vám e-mailem obrázky, jak vypadá váš věšáček utěrky a chňapky po vymodelování, po výpalu i po naglazování. Až jej budete mít doma, můžete se pochlubit tím, jak se váš věšák na utěrky a chňapky rodil.
  • Podporujete ruční tvorbu a život ručních řemesel.

 

Přejít na Ceník

 

Máte zájem o háčky na utěrky, věšáky na chňapky? Napište.

Zaujaly vás háčky na utěrky a chňapky? Zanechte komentář.